Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Tuniki ciążowe, bluzy i swetry

Moda ciążowa powinna być nie tylko ładna, ale przede wszystkim bardzo wygodna, a w dodatku powinna mieć wielofunkcyjny krój taki który łatwo przysposobi się do rosnącego brzuszka. 

 

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapięcie
Rodzaj rękawów

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Dekolt

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Marka
Cena

93,50 - 177,70

ilość produktów: 11

Producenci wybierają różne technologie produkcji, materiały i kroje tak, aby każda kobieta była zadowolona zarówno podczas ciąży jak i mogła wykorzystać Swoje ubrania podczas karmieni piersią. Oferujemy tuniki ciążowe  z długim rękawem lub stylowe bluzy ciążowe, które świetnie nadają się do wygodnego  karmienia piersią. Nasze wysokiej jakości bawełniane produkty pochodzą od sprawdzonych producentów.

Moda ciążowa

Wyposażenie nowoczesnej (przyszłej) mamy powinno spełniać wszelkie wymagania zarówno od strony praktycznej jak i estetycznej. Nie oznacza to koniecznie zakupu całej nowej garderoby. Oprócz niezbędnej  bielizny ciążowej nocnej w podstawowym składzie powinny znaleźć się również bluzki (tuniki) i bluzy. Są wygodne, łatwo dopasowują się do zmieniającej się sylwetki i zaprojektowane tak aby pomysłowy krój umożliwiał i ułatwiał karmienie dziecka piersią. Swetry ciążowe, dzięki zastosowanemu materiałowi idealnie dopasowują się do zmieniającej się sylwetki, chronią biodra przed wychłodzeniem i dzięki nim poczujesz się ciepło i komfortowo nawet podczas największych mrozów.   

Tuniki ciążowe

Obecnie mamy dostępne trzy warianty tunik ciążowych: z długim lub 3/4 rękawem, z kapturem lub bez. Wszystkie uszyte są z bawełnianej tkaniny, którą  jest najlepsza w czasie ciąży i karmienia piersią. Krój dobrze dopasowuje się do różnych rozmiarów brzuszka, a po porodzie możesz wygodnie karmić dziecko piersią dzięki przemyślanemu stylowi uszycia. 

Bluzy ciążowe

Bluza ciążowa jest uniwersalnym ubraniem, które można założyć na spacer, w domu lub na spotkanie z przyjaciółmi. Świetnie komponuje się z leginsami. Każda bluza ciążowa dzięki wszytym w różnych miejscach zamkom świetnie nadaje się do karmienia piersią.

Swetry ciążowe

Swetry ciążowe ubierzesz w chłodniejsze zimowe dni. Są bardzo miłe, miękkie i świetnie rozgrzewają. Wyposażony są w golf lub stójkę, która ochroni okolice szyi przed chłodem. Do wyboru są trzy rodzaje swetrów ciążowych w różnych wzorach i kolorach.