Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Tuniki ciążowe, bluzy i swetry

Moda ciążowa powinna być nie tylko piękna ,ale przede wszystkim bardzo wygodna.Ubrania powinny w dostosowywać się do rosnącego brzuszka. 

 

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapięcie
Rodzaj rękawów

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Dekolt

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Marka
Cena

93,50 - 203,10

11 produkt

Producenci wybierają różne technologie produkcji, materiały i kroje tak, aby każda kobieta była zadowolona w ciąży a swoje stroje mogła także wykorzystać podczas karmieni piersią. Wypróbuj nasze wybrane marki prezentujące bawełniane tuniki ciążowe z długimi rękawami lub bluzy ciążowe wygodne do karmienia piersią. Niektóre produkty można również wykorzystać do noszenia dziecka w chuście. Nasze najwyższej jakości produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, uszyte są z bawełny.

Moda ciążowa

Wyposażenie nowoczesnej (przyszłej) mamy powinno spełniać wszelkie wymagania zarówno od strony praktycznej jak i estetycznej. Nie oznacza to koniecznie zakupu całej nowej garderoby. Oprócz bielizny ciążowej i bielizny nocnej w podstawowym składzie powinny znaleźć się również bluzki (tuniki) i bluzy. Są wygodne, łatwo dopasowują się do zmieniającej się sylwetki i zaprojektowane tak aby pomysłowe wycięcia  umożliwiły i ułatwiły karmienie dziecka piersią. Dzięki zastosowanemu materiałowi swetry ciążowe idealnie dopasowują się do zmieniającej się sylwetki, chronią biodra przed wychłodzeniem i dzięki nim poczujesz się ciepło i komfortowo nawet podczas największych mrozów.   

Tuniki ciążowe

Obecnie mamy dostępne trzy warianty tunik ciążowych. Wykonane są z bawełnianej tkaniny, którą  jest najlepsza w czasie ciąży i karmienia piersią. Krój dobrze dopasowuje się do różnych rozmiarów brzucha, a po porodzie możesz wygodnie karmić dziecko piersią dzięki przemyślanemu stylowi uszycia. Mamy do wyboru trzy warianty kolorystyczne z długim lub 3/4 rękawem, z kapturem lub bez.

Bluzy ciążowe

Bluza ciążowa przyda się na każdy dzień zarówno w domu,na spotkań towarzyskie jak i na spacer. Długą bluzę możesz świetnie użyć do wygodnych legginsów. Każda bluza jest przystosowana do wygodnego karmienia dziecka - dzięki zamkom błyskawicznym wszytym w różnych miejscach. Bluzy wyposażone są w kaptur i kieszenie. Wykonane są zgodnie z najnowszymi trendami mody, tak aby podkreślić piękną  sylwetkę kobiety w ciąży.

Swetry ciążowe

Sweter ciążowy przyda się dla Twojej wygody w okresie zimowym. Wykonany jest z wysokiej jakości akrylu, który przyjemnie Cię ogrzeje, nie gryzie i długo wytrzyma jak nowy. Sweter wyposażony jest w golf lub stójkę, która ochroni okolice szyi przed chłodem. Do wyboru są trzy rodzaje swetrów ciążowych w różnych wzorach i kolorach.