Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Biustonosze

Marzysz o biustonoszu, który wygląda idealnie, dokładnie do Ciebie pasuje, jest wygodny i wykonany z miękkich, ale trwałych materiałów? Tak! U nas kupisz push-upy i miękkie biustonosze w eleganckich i zmysłowych fasonach takich jak bralette, bardot czy plunge. Wybierz spośród wielu kolorów i materiałów biustonosz idealny dla Ciebie. Wystarczy wpisać do pamięci filtru , jaki biustonosz potrzebujesz? Wolisz biustonosz usztywniający, koronkowy czy z fiszbinem ? A może, do karmienia? Albo niewidoczny model silikonowego biustonosza lub silikonowej wyściółki? Niezależnie od tego, czy masz swój ulubiony krój biustonosza, albo wybierasz biustonosz stosownie do okazji, Pamiętaj! U nas każdy znajdzie coś dla siebie. 

 

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Opakowanie
Właściwości

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Marka
Cena

31,60 - 169,70

ilość produktów: 117

Wysokiej jakości biustonosz w atrakcyjnych cenach

Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie wygląd, jakość i cena biustonosza. Aby połączyć wszystkie te ważne kryteria, oferujemy biustonosze od sprawdzonych europejskich producentów. Biustonosze uszyte są z materiałów, które sprawiają, że na długo wyglądają jak nowe i zachowują elastyczność przez kilka lat. Wszystko w bardzo przystępnych cenach. Prádlo Elegant  myśli także o kobietach, które są  przez naturę bogato obdarzone. Dlatego z naszej oferty możecie wybrać tej samej jakości nowoczesne i piękne biustonosze z fiszbinem bez usztywnień ale na  mocniejszych ramiączkach. W naszym Poradni zamieściliśmy zestawienie rodzai biustonoszy, które oferujemy.

Jak wybrać odpowiedni dla siebie biustonosz

Większość kobiet nosi biustonosz od okresu dojrzewania, a mimo to kupują wciąż niewłaściwy rozmiar. Biustonosz do nich nie pasuje, czuje się w nim nienaturalnie i ściśnięte. A przecież potrzeba tak nie wiele - wybierz rozmiar, który Ci odpowiada. Dla wybranego biustonosza zawsze sprawdź swój rozmiar w tabeli rozmiarów i zmierz obwód w biuście i pod biustem. Miara powinna delikatnie owijać się wokół klatki piersiowej i podtrzymywać biust. Zmierz obwód piersi w nieusztywnionym staniku.

Oferujemy również eleganckie biustonosze sportowe we wszystkich rozmiarach. Jeśli nie wiesz, jak wybrać odpowiedni biustonosz, zapytaj nas przez czat online lub odwiedź naszą Poradnię. Warto też dowiedzieć się czegoś o tym, jak prać i suszyć biustonosz.