Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Majtki menstruacyjne

Majtki menstruacyjne zapewniają każdej kobiecie maksymalne poczucie komfortu, pewności i dyskrecji. Stanowią świetną, ekologiczną alternatywę menstruacyjnych pomocników. Wyglądają jak klasyczne figi, są równie wygodne i w pełni zastępują bieliznę. Zaletą majtek menstruacyjnych jest to, że można je wielokrotnie prać, dzięki czemu posłużą Ci przez wiele lat. Są dyskretne, niezawodne i wykonane z wysokiej jakości materiałów z warstwą ultra chłonną. Zapewnią doskonałe uczucie suchości.

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Opakowanie
Właściwości

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Marka
ilość produktów: 1

Jak wybrać majtki menstruacyjne

Przede wszystkim skup się na tym, jak będziesz chciała te majtki używać. Jeśli chcesz, aby majtki menstruacyjne były tylko „zabezpieczeniem”, zaopatrz się w majtki odpowiednie dla słabszych miesiączek. Jeśli jednak chcesz, aby majtki w pełni zastąpiły menstruacyjny środek lub będziecie  ich używać głównie na noc, poszukaj wariantu na silniejsze miesiączki. Na rynku dostępnych jest wiele fasonów do wyboru. Są to majtki z niskim stanem, średnim, lub wyższym stanem tzw. po pas. Jeżeli preferujesz podczas swoich dni trzymać brzuch w cieple? W takim razie polecamy zakup majtek menstruacyjnych z wyższym stanem.

Rada dla Was

Jeśli zdecydowałaś się zacząć używać majtek menstruacyjnych, wiedzcie o tym, że schną trochę dłużej niż zwykłe pranie. W związku z tym konieczne będzie posiadanie kilku sztyk.