Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Bokserki

Bokserki są najbardziej popularną kategorią bielizny męskiej. Może i Ty zamienisz ulubione slipy na ten rodzaj bielizny. Co Ty na to? Dlaczego? Ponieważ bokserki to nowoczesne rozwiązanie, dające Ci komfort i swobodę ruchu.

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Opakowanie
Marka
Cena

42,70 - 95,10

19 produkt

Nasze bokserki są bardzo wygodne i są bardzo dopasowane. Absolutnym hitem stały się bokserki bezszwowe, które zagwarantują Ci maksymalny komfort i jednocześnie doskonały wygląd pod każdym ubraniem. W naszym sklepie internetowym oferujemy duży wybór bokserek najwyższej jakości od czołowych europejskich dostawców w bezkonkurencyjnych cenach na rynku.

Hit teraźniejszości? Bokserki bezszwowe

Obecnie największym trendem są bezszwowe bokserki wykonane w specjalnej technologii z unikalnego materiału  poliamidowych włókien, które charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami termoregulacyjnymi. Bokserki z naszej oferty nie posiadają bocznych szwów ani niewygodnej gumy w pasie. Bokserki bezszwowe są oczywiście elastyczne, dzięki czemu idealnie dopasowują się do każdej sylwetki i nie są widoczne nawet pod obcisłymi spodniami. Dodatkowo materiał jest miękki i przewiewny. Dlatego w męskiej szafie zdecydowanie nie powinno zabraknąć bezszwowych bokserek.