Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Jak wybrać męskie kąpielówki?

Który mężczyzna nie chciał by dobrze wyglądać. Jeśli szukasz gustownych i odpowiedniego męskich kąpielówek, to jesteś we właściwym miejscu. Dla ułatwienia wyboru i lepszej orientacji kategorię męskich kąpielówek podzieliliśmy na trzy podkategorie tj. męskie szorty kąpielowe, bokserki kąpielowe i slipy kąpielowe. Wierzymy, że nasz podział ułatwią Ci zakupy i sprawi, że wybór męskich kąpielówek będzie dla Ciebie bardziej przejrzysty.

 

Warto wypróbować bermudy, szorty kąpielowe

Jeśli raz przymierzysz szorty kąpielowe, zwykle nie bierzesz chciał już żadnych innych. Panowie czują się w nich jak najbardziej komfortowo a dodatkowym atutem są praktyczne kieszenie. Bermudy i szorty kąpielowe wykonane są z szybkoschnącego materiału, który nie jest elastyczny, ale jest bardzo mocny. U większości produktów wewnętrzną stronę szortów kąpielowych stanowi siateczka lub elastyczna podszewka, dzięki czemu spodenki dobrze trzyma się na miejscu nawet podczas pływania. Zaletą szortów kąpielowych jest ich wszechstronne zastosowanie, można je nosić jako strój kąpielowy lub jako lekkie, krótkie spodenki na upalne dni.

Bokserki to jedne z najpopularniejszych fasonów kąpielówek

Bokserki kąpielowe to najlepiej sprzedający się męskie kąpielówki. Charakteryzują się wydłużoną nogawką, która może mieć nieco inną długość. Kąpielówki są elastyczne, dopasowane i często mają praktyczny sznurek. Mamy największy wybór męskich bokserek kąpielowych - ponad trzydzieści wariantów. Polecamy bokserki kąpielowe Alpha Male.

Slipy kąpielowe są popularne wśród sportowców

Slipy kąpielowe są preferowane głównie przez mężczyzn uprawiających sporty wodne. Są obcisłe, elastyczne i dobrze trzymają się na miejscu. Dlatego są wyjątkowo odpowiednie do wyczynowego pływania.