Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Co oznaczają poszczególne symbole prania?

Wiemy jak ważne jest, by wasze ubrania jak najdłużej były jak nowe i sprawiały w ten sposób radość. O sposobie  konserwacji i prania każdego produktu informujemy na naszych stronach internetowych. Wyszukujesz i dopasuwujesz tam symbole wskazane na etykiecie produktu. Wiadomości znajdziesz, klikając dany produkt pod zdjęciem w zakładce o nazwie Konserwacja i pranie. 


Wełniany szlafrok Timea
Koszula nocna Elle

Symbole wskażą jak właściwie dbać o ubranie.

Chodzi o zestaw znaków graficznych, które informują o tym, jak postępować z ubraniami (jak prać, suszyć, czyścić chemicznie i prasować). Symbole te znajdziemy na metce umieszczonej na lewej stronie ubrania, czy bezpośrednio na ubraniu.

Specjalnego traktowania wymaga bielizna, biustonosze, bielizna modelująca, bielizna funkcyjne i Stroje kąpielowe. Postępuj zgodnie z instrukcjami producenta dotyczącymi konserwacji umieszczonymi na etykiecie, zgodnie z symbolami prania i innymi wskazówkami. Więcej dowiesz się również z naszej strony z artykułu "6 wskazówek, jak prawidłowo prać".

Możesz dowiedzieć się więcej, Jak dbać o bieliznę funkcyjną, o bieliznę modelującą, o rajstopy i pasy do pończoch, jak prać i suszyć biustonosze albo jak dbać o strój kąpielowy. 

Znaczenie symboli, które można znaleźć na etykiecie naszych produktów :