Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Piżamy, koszule nocne i szlafroki, które Was zagrzeją nawet w najzimniejsze dni.

Rozgrzej się w mroźne zimowe dni, wieczory i poranki  ciepłymi ubraniami, w których poczujesz się ciepło, miło i przyjemnie. Oferujemy ciepłe puszyste materiały, a także inne wysokiej jakości materiały z których wykonane są nasze koszule nocne, piżamy i szlafroki. Zapewnią Ci one ciepło, swobodę ruchu i prawdziwy komfort. 

Puszyste koszule nocne, piżamy i szlafroki

Puszysty materiał zapewni  idealne ciepło, a ponadto nieodpartą miękkość w dotyku. Puszyste koszule nocne i piżamy są idealne na zimowe noce. Popularnymi producentami ciepłej odzieży są marki DN Nightwear, L&L, Sensis, Dorota czy Regina. W naszej ofercie znajdziesz szereg ulubionych kolorów oraz bardzo ciekawe motywy naszych ubrań.

 Szlafroki wykonane z poliestru, mają dłuższy włos (dłuższych niż 3 milimetry).  Mogą mieć różną gęstość  włosa, są miłe ciepłe i puszyste zarówno na zewnętrznej jak i środkowej stronie. W naszej ofercie materiał ten określany jest również jako materiał miękki, puszysty i jako lama materiał.

Ciepłe koszule nocne, szlafroki i piżamy

Ta kategoria obejmuje welurowe piżamy i szlafroki, frotte szlafroki i piżamy, a także flanelowe piżamy i koszule nocne. De Lafense to jedna z popularnych marek produkujących ciepłą bieliznę.