Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Jak dobrać bieliznę modelującą?

Czy wiesz, że modelująca bielizna może wyszczuplić sylwetkę nawet o dwa rozmiary? Czy to nie wspaniałe? Bez forsownych ćwiczeń, diety a niekiedy i głodowania możesz niczym jak po dotknięciu magiczną różdżką nagle staniesz się szczuplejsza, jędrniejsza a tym samym i szczęśliwsza ... Obcisła, korugująca bielizna to po prostu „doskonały cud”, który warto nosić ...

Jak wygląda modelująca bielizna

Robiąc zakupy, możesz być zaskoczony, wielkością bielizny modelującej- jest mała. Jednak nie musisz się martwić, że szwy nie wytrzymają naciągnięcia. Produkt jest testowany pod kątem elastyczności. Jeśli naprawdę chcesz wyszczuplić sylwetkę, musisz liczyć się z większym zapasem czasu podczas  ubierania i rozbierania się. Ale efekt końcowy jest tego wart.

Wiele kobiet obawia się, że figi będą zjeżdżać lub  zawijać się podczas ruchu. Ten problem rozwiązuje silikonowa tasiemką od wewnętrznej strony (jak w pończochach), która pomaga krawędzi lepiej przylegać do skóry. Dolne krawędzie nogawek nie ulegną rozerwaniu, a szwy nie będą widoczne pod ubraniem, ponieważ bielizna wykonana jest metodą bezszwową.

Wykonana jest z włókien sztucznych (poliamid, elastan), które mają doskonałą elastyczność. Wszystkie figi wyposażone są w bawełniany wewnętrzny pasek. Do wyboru majtki modelujące z bawełnianą dolną częścią. (Iga).

Jaki jest cel bielizny koregującej?

Bielizna modelująca wychodzi kobietom na przeciw. Jej dużym plusem jest możliwość wymodelowania sylwetki w taki sposób, aby w mgnieniu oka była pewniejsza, pozbawiona niechcianych fałd tłuszczu. Bielizna modelująca może  świetnie kształtować okolice klatki piersiowej, talii, bioder, pośladków i ud. Nazywana jest również bielizną wyszczuplającą, lub korygującą. Może wyszczuplić nawet do dwóch rozmiarów.

Z jakimi problemamy porodzi sobie bielizna modelująca?

 

  • z dodatkową skorą po szybkiej utracie ciała lub po porodzie
  • z fałdami tłuszczu
  • z nieuformowaną postacią ciała
Wyszczuplające figi Vala
Wyszczuplające body Vanilla

Jaki krój jest dla mnie wygodny?

Vasza Jarka z ELEGANT.PL