Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Prezenty miłości: 10 wskazówek nie tylko na Walentynki

      Czy świętujesz Walentynki? Jeśli nie, czas to zmienić! Dlaczego? Ponieważ nie ma nic piękniejszego jak wyznanie miłości ukochanej osobie Warto w tym wyjątkowym dniu podarować coś specjalnego osobie która kochasz.Miłość potrzebuje wyznania, aby mogła rozkwitnąć

  Jak często mówisz swojej drugiej połówce „kocham cię”? Raz w tygodniu, raz w miesiącu, a może raz w roku? To idealna okazja na Walentynki. Ale dowodów miłości jest znacznie więcej. Postaraj się być bardziej pomysłowy w tym roku, spraw aby Twoja połowa długo nie zapomniała o tym pięknym dniu  miłości.

Jak powiedzieć „kocham cię” bez słów?

  • chwile spędzone tylko we dwoje
  • rozmowa, w której poświęcasz drugiej osobie nie tylko swój czas, ale także całą swoją uwagę
  • docenianie tego, co robi dla ciebie druga osoba
  • przygotowywanie obiadów i innych „małych aktów miłości”
  • romantyczny wiersz, życzenie lub piosenka
  • wspólne doświadczenie lub przeżycia
  • prezenty, takie jak czekoladki, kwiaty, bielizna, koszulka

Nasze ulubione walentynki - TOP 10

Dla niej: satynowe koszulki i piżamy

Kolorem miłości jest kolor czerwony, przypominający ogień, dlatego polecamy go również na Walentynki.Podaruj ukochanej osobie prezent w postaci kompletu satynowej koszuli i szlafroka, a na pewno podbijesz serce serce swojej ukochanej.

 Dla niej: luksusowe koszulki i piżamy

Mówi się piękno piękna myśląc o luksusowym asortymencie, nie ma tam mowy o żadnym błędzie. Efektowna koronka podkreśla wyjątkowość każdej kobiety, a zaokrąglone cięcia podkreślają zmysłową figurę. Luksusowe koszulki i piżamy pakowane są w ozdobne pudełka podarunkowe.

Dla dwojga: bielizna 

Podoba Ci się komplet biustonosza i majtek, czy figi koronkowe i efektowna męska bielizna? Dlaczego nie? Zróbcie sobie nawzajem super prezent jako deklarację waszej wspólnej miłości. W naszych nowościach polecamy koronkowe body. Zawsze modne i na czasie są  koronkowe stringi, brazylijskie figi oraz pończochy z pasem do pończoch.


Dla niej: wzór serca

Ile serc potrzeba, by Twoja wybranka zrozumiała, że ​​naprawdę ją kochasz? Wystarczy jedno, ale szczerze podarowane. Spróbuj wyznać jej swoją miłość w prosty, ale wyraźny sposób -  wzór serca zawsze odnosi sukces.

Dla dwojga: pasująca piżama

Czy jesteście jak dwa gołąbki? Dlaczego więc nie wyglądać tak samo? Wybierz z naszej oferty odpowiednią bawełnianą piżamę. Więcej informacji możesz przeczytać w naszej Poradni.