Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Co mówi o Tobie bielizna nocna? Dowiedz się więcej o sobie

Czy naprawdę dobrze znasz swoje ja? Spróbuj chwilę zastanowić się, czy bielizna, którą najbardziej lubisz zakładać wieczorem odzwierciedla Twoją naturę. Upewnij się, czy jesteś bardziej jak wybuchowy wulkan, delikatny kwiat, radosny żartowniś, czy spokojna jak stojąca woda. 

Načítám
Načítám

Bawełniane piżamy są ulubione przez kobiety na trudne, ekstremalne warunki

Podobają Ci się wygodne bawełniane piżamy, gdyż są praktyczne do spania? Sięgasz po klasyczną bawełnę dlatego, że odpowiada Ci jej przewiewność i elastyczność podczas nocnych "rotacji"? Jesteś więc pewnie kobietą z poczuciem humoru, realistką, wyluzowaną kobietą. 

W koszulce bawełnianej śpią tradycjonalistki

bawełnianej koszulce śpisz już od dzieciństwa i dzięki wrodzonej skłonności do tradycji nie widzisz powodu, dlaczego by to zmieniać? Jesteś więc z pewnością dość konserwatywnym człowiekiem, który nie lubi zmian. 

Kombinezony podobają się kobietom, które lubią zmiany

Kombinezon to taka trochę wygodniejsza piżama. Noszą go kobiety, które lubią eksperymentować, ale stawiają też na wygodę. Chociaż nie są żadnymi diablicami, lubią się bawić i otaczać się ludźmi. 

Luksusowe koszulki noszą kobiety drapieżne

Dokładnie wybierasz, co nosisz, bo dobrze wiesz, że to odzwierciedla Twoją sytuację, status. Interesują Cię trendy w modzie, znasz się też na materiałach i krojach. Masz naturę lwicy, jesteś pewna siebie i mocno dążysz do wyznaczonych sobie celów. Satynowe koszulki  i luksusowe koszulki są typowe dla choleryków i osób towarzyskich. 

Infantylne dusze chcą koszuli nocnej z obrazkami

Jeśli z charakteru przypominasz raczej dziecko, potrafisz szybko czymś się zachwycić, a z drugiej strony szybko coś Cię zasmuci, sięgasz po tradycyjne kroje - koszulki z interesującymi obrazkami i wzorami.  Jesteś kobietą z wyrafinowanym poczuciem piękna. 

Wzory w kwiaty lubią marzyciele i konserwatyści

Wszystkie wielkie romantyczki sięgną najchętniej po kwiatowy wzór na piżamie lub koszulce. Wiedzą, że kwiaty łączą w sobie piękno i kobiecość. Będzie to klasyczny wzór także dla kobiet kochających wszystko, co tradycyjne.