Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Koszule ciążowe możesz nosić nie tylko podczas ciąży

Jeśli masz w domu małe dziecko lub po prostu na nie czekasz, koszule ciążowe to jedna z najważniejszych rzeczy, których będziesz potrzebować. Pozwalają zaoszczędzić Ci wiele wysiłku podczas karmienia piersią w nocy, a jednocześnie zapewniają maksymalny komfort. Czy wiesz, że możesz je nosić w dowolnym momencie swojego życia? Podkoszulki ciążowe nie tylko doskonale dopasowują się do brzucha w ciąży, ale jeśli mają rozpinany dekolt, świetnie nadają się również do karmienia. Wystarczy, że wybierzesz odpowiedni (praktyczny) rodzaj koszuli.

Těhotenská noční košilka
Těhotenská noční košilka
Košilky jsou velmi pohodlné
Košilky jsou velmi pohodlné

Ponadstandardowy komfort podczas ciąży

Jeśli koszula ciążowa ma wystarczająco elastyczny materiał lub luźny krój, możesz z łatwością schować pod nią brzuszek nawet w ostatnim trymestrze. Wybierz koszulę, w której będziesz się czuć dobrze i swobodnie. Dodatkowo, jeśli wybierzesz koszulę z rozpinanym dekoltem, idealnie  sprawdzi się ona po porodzie na oddziale położniczym.

Łatwe karmienie w nocy

Aby koszulka nadawała się do karmienia, musi mieć odpowiedni rodzaj dekoltu. Na przykład przekładany kopertowy dekolt lub zapinany dekolt na guziki lub zatrzaski. Koszule nocne ciążowe mogą być również przystosowane do karmienia za pomocą dwóch bocznych rozpinanych zameczków znajdujących się po bocznych stronach dekoltu lub zakrytych wnęk które ułatwiają szybki dostęp do piersi. Ostatnie warianty to zakryte dekolty, elastyczne brzegi i odpinane ramiączka. Nie wiesz, jaki rodzaj dekoltu będzie Ci odpowiadał? Zobacz jak i jakie mają zastosowanie w praktyce.

Koszulę ciążową możesz nosić nie tylko podczas ciąży.

Nocne koszule ciążowe nie tylko świetnie sprawdzają się podczas ciąży i karmienia piersią, ale również możesz je wykorzystać w każdym innym momencie swojego życia. Są bardzo wygodne, mają świetne materiały i idealnie dopasowuje się do sylwetki, więc możesz je nosić przed zajściem w ciążę lub w dowolnym momencie po niej.

Mateřské košilky vynosíte kdykoliv
Mateřské košilky vynosíte kdykoliv

Wskazówka dla ciebie

Odpowiednią koszulę ciążową dobierz pod względem rodzaju materiału oraz wielkości, skorzystaj z  tabeli rozmiarów.