Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Jak wybrać odpowiednią piżamę dla dzieci?

 Sen stanowi prawie jedną trzecią naszego życia i jego przebieg wpływa na cały nasz dzień. Dlatego tak naprawdę liczy się jego jakość. Nie powinniśmy więc lekceważyć tego, w czym my lub nasze dzieci będziemy spać. Jak inaczej stworzyć przyjemne środowisko do relaksu niż wygodna piżama. Dowiedz się, jak wybrać odpowiednią piżamę dziecięcą, jaki rozmiar i jaki rodzaj materiału wybrać?

Dziecięcy kombinezon Sid
Dziecięcy kombinezon Sid
Dziewczęca piżama  Maya
Dziewczęca piżama Maya
Chłopięca piżama Harry
Chłopięca piżama Harry

Wybór materiału jest kluczowy

Piżamy dla dzieci powinny być przewiewne i wygodne, dlatego zalecamy wybór wysokiej jakości materiału bawełnianego. Niektóre piżamy mogą mieć domieszkę elastanu dla idealnego dopasowania lub poliestru. Twoje dzieci pokochają piżamę z poliestru, która zapewnia idealną miękkość. Czy Twoje dzieci mają bardzo delikatną lub wrażliwą skórę? Wtedy naturalna bawełna bez włókien sztucznych to 100% wybór.

Wybierz odpowiedni krój piżamy dziecięcej

Do najpopularniejszych piżam dziecięcych należą piżamy z długimi rękawami oraz spodnie. Długa piżama jest jedną z najpopularniejszych piżam, ponieważ doskonale chroni dzieci przed chłodem, zwłaszcza zimą. Dziecko może poruszać się inaczej podczas snu i zrzucić kocyk, dlatego dłuższa piżama niezawodnie ochroni go przed zimnem. W okresie letnim dla chłopców doskonałym wyborem będą luźniejsze spodenki i koszulka z krótkim rękawem. Dla dziewczynek koszule nocne, w których każda dziewczyna poczuje się całkowicie swobodnie i komfortowo. Nie wiesz, jak wybrać rozmiar? Zobacz jak dobrać odpowiedni rozmiar piżam dla dzieci.

Nie zapomnij o wyglądzie

Dzieci uwielbiają kolorowe rzeczy. Wybierz piżamę swojego dziecka w kolorze, który lubi. Ponadto w dzisiejszych czasach można dostać nowoczesną piżamę z ulubionymi motywami dla chłopców i dziewczynek, z której dzieci z pewnością będą zachwycone.

Rada dla Was

Dla jeszcze większego komfortu snu, zaopatrz swoje dziecko w wysokiej jakości pościel, w której poczuje się jak w bajce.