Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Pościel

Sen jest nieodzowną częścią życia każdego człowieka, więc powinien być naprawdę dobry. Osiągniesz to dzięki odpowiedniemu doborowi pościeli i nakrycia. Możemy Ci zaoferować: wysokiej jakości pościel, miękki koc, wygodne prześcieradła. Wybierz coś dla Siebie lub uszczęśliw  Swoich bliskich prezentem w atrakcyjnej cenie, który wesprze ich zdrowy sen.

 

Czytaj dalej
ilość produktów: 89
Nowoczesna pościel Massimo

Nowoczesna pościel Massimo

157,00 zł

dostępne

Luksusowa pościel Camila

Luksusowa pościel Camila

157,00 zł

dostępne

Luksusowa pościel Karlona

Luksusowa pościel Karlona

157,00 zł

dostępne

Pościel Izi czerwona

Pościel Izi czerwona

153,90 zł

dostępne

Kiedy mówi się o pościeli, większość ludzi myśli o jednej podstawowej rzeczy,  czy jest wygoda? Dlatego oferujemy całą pościel w najlepszej jakości która jest przyjemna w dotyku, miękka i odpowiednia dla wrażliwej skóry. Dodatkowo możesz wybierać spośród wielu kolorów. Oferujemy pościele i prześcieradła dla dorosłych i dzieci.

Wybierz wysokiej jakości pościel

Wysokiej jakości pościel można rozpoznać po materiale, z którego jest wykonana. Bawełniana pościel doskonale odprowadza pot i jest bardzo przewiewna. Pościel z satyna jest naprawdę przyjemna w dotyku, poczujesz się w niej jak w chmurce. Szukasz pościeli, która zapewni Ci wystarczająco ciepło? Wtedy odpowiedni materiał to flanela. Do wysokiej jakości pościel należy także pościel z krepy.

Co jest popularne i dlaczego?

W ostatnich latach wiele gospodarstw domowych kupowało pościel z krepy. Czemu? Jest to naturalny materiał bawełniany, który jest uszyty z gładkich i pomarszczonych części, dzięki czemu w ogóle nie trzeba go prasować. Dlatego jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Jednocześnie  jest oddychający i chłonny, podobnie jak klasyczna bawełniana pościel.

Marki pościeli i koców które kupisz u nas

Faro - pościele, prześcieradła, koce, poduszki 

Brotex -- czeska marka tekstylna - pościel, prześcieradła, koce, poduszki 

Olzatex - pościel, prześcieradła, koce, poduszki