Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Koce

Wybierz koc dla Siebie i Swoich bliskich i poczujcie się wyjątkowo i przytulnie. W naszej ofercie znajdziesz koce dle dorosłych ,dzieci i niemowląt, które są bardzo wygodne i miękkie. Koce które doskonale rozgrzewają nawet w najzimniejsze dni. Niemowlęce kocyki świetnie się sprawdzają są miłe ciepłe a jednocześnie oddychające.

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Cena

68,10 - 152,30

ilość produktów: 16

Nasze koce są naprawdę wszechstronne. Przydadzą się w Twoim domu i na spacerach z maluszkiem. Oferujemy również kocyki dla niemowląt, które posiadają naprawdę wyjątkową kompozycję bawełny i bambusa najwyższej jakości. Bawełna zapewnia doskonałą oddychalność, elastyczność i chłonność koca. Bambus jest naprawdę przyjemny w dotyku i jest idealny dla wrażliwej skóry dziecka.

Koce z mikrowłókna zapewniają wygodę

Koce mikro doskonale rozgrzewają w chłodne zimowe i jesienne dni. Ponadto są bardzo przyjemne dla skóry, dzięki czemu poczujesz się w nich naprawdę komfortowo. Mogą również umilić otoczenie mieszkania. Wystarczy, że elegancko zarzucisz koc na krzesło lub wykorzystasz go jako dodatek do swojej sofy.

Koce do domu i na zewnątrz

Wybierasz się na piknik z rodziną lub przyjaciółmi? Wtedy zdecydowanie potrzebujesz koca, aby mieć na czym usiąść. Nasze koce  to właściwy wybór.