Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Pościel - Wideo

Każdy z Nas wie, jak ważny dla zdrowia jest odpowiedni wypoczynek. Możesz to osiągnąć nie tylko dzięki dobrze dobranemu materacu, ale także dzięki jakościowej pościeli, jak i odpowiednim nakryciom. W naszej ofercie znajdziesz: wysokiej jakości pościele, miękki koce, wygodne kołdry i poduszki. Wybierz coś dla Siebie lub uszczęśliw Swoich bliskich prezentem w atrakcyjnej cenie, który na pewno umili im sen jak i wypoczynek.

 

Czytaj dalej

Kiedy mówi się o pościeli, większość ludzi myśli o jednej podstawowej rzeczy, jaką jest wygoda. Dlatego oferujemy pościele, koce, kołdry i poduszki w najlepszej jakości. Nasze pościele są przyjemny w dotyku, miękki i odpowiedni dla wrażliwej skóry. Znajdziesz tutaj pościele dla dorosłych jak i dla dzieci w pięknych wzorach i kolorach.

Wybierz wysokiej jakości pościel

Jakościową pościel można rozpoznać po materiale, z którego jest wykonana. Bawełniana pościel doskonale odprowadza wilgoć i jest bardzo przewiewna. Satyna jest naprawdę przyjemna w dotyku, a poza tym wygląda luksusowo . Szukasz pościeli, która zapewni Ci wystarczająco ciepło? Wtedy odpowiednia będzie pościel z flaneli. Do wysokiej jakości pościeli należy również pościel z krepy.

Co wciąż uwielbiamy i dlaczego?

W ostatnich latach wiele gospodarstw domowych kupowało pościel z krepy. Dlaczego? Uszyta jest ona z naturalnego materiału bawełnianego, który łączy w sobie gładkie i pomarszczone części dzięki czemu, pościeli z krepy nie trzeba prasować. Jednocześnie jest oddychająca i chłonna, podobnie jak klasyczna bawełniana pościel.

Oferowane marki pościeli, kołder, poduszek i koców

Faro - pościele, prześcieradła, koce, poduszki o różnych materiałach

Brotex - czeska marka tekstylna - pościel, prześcieradła, koce, poduszki, kołdry 

Olzatex - pościel, prześcieradła, koce, poduszki o różnych materiałach