Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Pościel - Wskazówka

Sen jest nieodzowną częścią życia każdego człowieka, więc powinien być naprawdę dobry. Osiągniesz to dzięki odpowiedniemu doborowi pościeli i nakrycia. Możemy Ci zaoferować: wysokiej jakości pościel, miękki koc, wygodne prześcieradła. Wybierz coś dla Siebie lub uszczęśliw  Swoich bliskich prezentem w atrakcyjnej cenie, który wesprze ich zdrowy sen.

 

Czytaj dalej
ilość produktów: 2

Kiedy mówi się o pościeli, większość ludzi myśli o jednej podstawowej rzeczy,  czy jest wygoda? Dlatego oferujemy całą pościel w najlepszej jakości która jest przyjemna w dotyku, miękka i odpowiednia dla wrażliwej skóry. Dodatkowo możesz wybierać spośród wielu kolorów. Oferujemy pościele i prześcieradła dla dorosłych i dzieci.

Wybierz wysokiej jakości pościel

Wysokiej jakości pościel można rozpoznać po materiale, z którego jest wykonana. Bawełniana pościel doskonale odprowadza pot i jest bardzo przewiewna. Pościel z satyna jest naprawdę przyjemna w dotyku, poczujesz się w niej jak w chmurce. Szukasz pościeli, która zapewni Ci wystarczająco ciepło? Wtedy odpowiedni materiał to flanela. Do wysokiej jakości pościel należy także pościel z krepy.

Co jest popularne i dlaczego?

W ostatnich latach wiele gospodarstw domowych kupowało pościel z krepy. Czemu? Jest to naturalny materiał bawełniany, który jest uszyty z gładkich i pomarszczonych części, dzięki czemu w ogóle nie trzeba go prasować. Dlatego jest bardzo łatwy w utrzymaniu. Jednocześnie  jest oddychający i chłonny, podobnie jak klasyczna bawełniana pościel.

Marki pościeli i koców które kupisz u nas

Faro - pościele, prześcieradła, koce, poduszki 

Brotex -- czeska marka tekstylna - pościel, prześcieradła, koce, poduszki 

Olzatex - pościel, prześcieradła, koce, poduszki