Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Dwuczęściowe stroje kąpielowe

Dwuczęściowe kostiumy kąpielowe są ciągle modne

Dwuczęściowy damski kostium kąpielowy jest jak letnia gwiazdka, której nie może zabraknąć w Twojej garderobie. Aktualna kolekcja kostiumów kąpielowych jest pełna oryginalnych i wysokiej jakości bikinitankin i klasycznych dwuczęściowych kostiumów kąpielowych w atrakcyjnych cenach. Nie będziesz miała problemu z kupnem idealnych bikini, ponieważ przedstawiamy szczegółowe tabele wymiarów, która ułatwi Ci wybrać odpowiedni rozmiar. Skorzystaj z wyjątkowej opcji i wybierz inny rozmiary górnej i inny rozmiar dolnej części i skompletuj damski dwuczęściowy strój kąpielowy według własnego uznania.

 

 

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Krój

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramiączka
Zapięcie
Marka
Cena

41,30 - 122,30

ilość produktów: 26

Jak dobrać odpowiedni dwuczęściowego kostiumu kąpielowego?

Każda kobieta chce wyglądać świetnie w kostiumie kąpielowym aby efekt był po prostu idealny a Ty żebyś czuła się zarówno pięknie i komfortowo, wybierz dwuczęściowy kostium kąpielowy o odpowiednim kroju i rozmiarze, który podkreśli Twoje atuty. Skorzystaj z ówczesnych trendów mody, mamy do zaoferowania szeroką gamę kolorów i wzorów.

Dwuczęściowy kostium kąpielowy na każdą figurę- małe lub duże piersi, oraz na większy brzuch

Oczywiście bikini najlepiej pasują do sylwetki o idealnych wymiarach, ale nie martw się jeżeli masz okrąglejsze kształty oraz różne rozmiary piersi także możesz sobie pozwolić na dwuczęściowy kostium kąpielowy. Musisz wybrać tylko odpowiedni fason, krój, rodzaj biustonosza i majtek kąpielowych, które zatuszuj to co ma być zatuszowane i podkreślić to co ma być podkreślone i baw się świetnie w upalne dni.