Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Jednoczęściowe stroje kąpielowe

Może Cię to zaskoczyć, ale hitem tego sezonu jest tak naprawdę jednoczęściowy damski strój kąpielowy. Jeśli chcesz nadążać za trendami w modzie, wybierz  wysokiej jakości strój kąpielowy z naszej oferty. Nowa kolekcja ELEGANTO poleca jednoczęściowe kostiumy kąpielowe z fiszbinami o eleganckim i optycznie wyszczuplającym fasonie, lub zmysłowe monokini we wszystkich rozmiarach. Pamiętaliśmy także o paniach z pełniejszymi biustem.

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Krój

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Właściwości

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Ramiączka
Zapięcie
Marka
Cena

63,50 - 231,60

ilość produktów: 49

Jednoczęściowy strój kąpielowy na każdą figurę

Czy sezon kostiumów kąpielowych znowu Cię zaskoczył? Nie martw się, doradzimy Ci, jak w pełni cieszyć się latem i nie przejmować się dodatkowymi kilogramami nabytymi po zimie. Możesz świetnie wyglądać nad morzem czy na basenie,  wystarczy tylko dobrać odpowiedni fason stroju kąpielowego do swojej sylwetki.

Jednoczęściowy kostium kąpielowy dla figury jabłka i odwróconego trójkąta

Odpowiednio skrojony kostium kąpielowy optycznie wydłuża i zwęża sylwetkę jabłka, która nie ma wyraźnie zaznaczonej talii. Jednoczęściowe kostiumy kąpielowe z wiązaniem za szyją lub o kroju na jednym ramiączku i z szerszymi nogawkami pięknie modeluje sylwetkę odwróconego trójkąta, ponieważ przenosi uwagę z górnej części ciała na dolną.