Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Szlafroki damskie

W naszej ofercie po bardzo dokładnej selekcji umieściliśmy szlafroki damskie. Udało nam się wybrać szlafroki, które są nie tylko piękne, wysokiej jakości, a przede wszystkim w świetnej cenie. Jeśli lubisz wylegiwać się z książką w dłoni, to tak jak my z pewnością zakochasz się w bawełnianych szlafrokach zapinanych na zamek lub na zawiązywanych na pasek. Relaksujący wieczór z samym sobą, maska ​​na twarz, kąpiel, manicure i pedicure najlepiej spędzić w szlafroku frotte. Niezależnie od tego jak spędzasz Swój wolny czas, czy leniuchujesz czy  też biegasz po kąpieli po mieszkaniu, w naszych szlafrokach będziesz czuć się doskonale.

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Długość

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Kaptur
Rodzaj rękawów

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Opakowanie
Marka
Cena

91,90 - 225,30

190 produkt

Jeśli planujesz wzbogacić Swoją garderobę o szlafrok z naszej kolekcji, z pewnością ucieszy się z szerokiej oferty szlafroków jaką mamy Ci do zaoferowania. Jesteśmy pewni ,że zakochasz się w naszych szlafrokach od pierwszego wejrzenia.

Puszyste szlafroki luksusowej marki DKaren

Twój luksus i wygoda to nasz cel. Dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy głównie puszyste szlafroki damskie marki DKaren, która jest jednym z czołowych europejskich producentów. Możecie wybrać bardzo wygodne szlafroki z kapturem Diana lub z kołnierzem Eliza. Istnieje również cały szereg odmian lekkiego, letniego materiału frotte -Velma, Marta, Inga i Etna.