Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Szlafroki dziecięce

Szlafroki dziecięce powinny być wesołe i bardzo przyjemne w dotyku, aby dzieci czerpały z nich radość po kąpieli. W naszej ofercie znajdziesz właśnie takie szlafroki. Uszczęśliw swoje maluchy szlafrokiem z uszami. Małe księżniczki z pewnością ucieszą się z różowego szlafroka z haftem sowy. Chłopcy będą zachwyceni błękitnymi kolorami szlafroków i z pewnością docenią zdjęcie piłki nożnej. Szlafroki chłopięce i dziewczęce w naszej ofercie wykonane są z naprawdę wysokiej jakości materiałów, takich jak bawełna, wiskoza czy poliester.

 

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Długość

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Kaptur
Zapięcie
Rodzaj rękawów

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Marka
Cena

82,40 - 158,60

20 produkt

Z naszych szlafroków dziecięcych mogą korzystać Twoje dzieci, na przykład po wieczornej kąpieli lub na zewnątrz przy basenie.

Szlafroki chłopięce i dziewczęce

W naszej ofercie znajdziesz szlafroki chłopięce i szlafroki dziewczęce. Istnieją warianty frotte, miękkiego pluszu i ciepłego  dziecięcego szlafroka. Zazwyczaj wyposażone są w praktyczny kaptur, który bardzo dobrze pasuje do dzieci, a także kieszenie na niezbędne drobiazgi. Niedawno wprowadziliśmy również szlafroki dziecięce z popularnymi wzorami. Szlafrok to odpowiedni prezent dla wszystkich dzieci.