Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Szlafroki dziecięce

Każde dziecko lubi otulać się przyjemnie miękkim szlafrokiem z pięknym i wesołym wzorem. W menu znajdziesz wyjątkowe szlafroki dziewczęce, na przykład z kotami, serduszkami czy królikami. Większe dziewczyny lubią eleganckie kropki lub monochromatyczne szlafroki. Dla chłopców proponujemy stylowe szlafroki z haftem piłki nożnej lub zwierzątek. Szlafroki z uszami królika i misia to świetny wybór dla najmłodszych. Szlafroki dziecięce uszyte są z naprawdę wysokiej jakości materiałów. Używamy bawełny, która jest odpowiednia dla wrażliwej skóry, a także delikatnej wiskozy i poliestru, dzięki którym szlafroki są maksymalnie puszyste.

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Długość

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Kaptur
Zapięcie
Rodzaj rękawów

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Marka
Cena

131,90 - 199,70

ilość produktów: 31

Szlafroki dziewczęce zgodne z najnowszymi trendami mody

Wszystkie dziewczynki już od maleństwa duża uwagę zwracają na wygląd. Chcą zawsze super wyglądać. Nasze szlafroki są nie tylko ładne ale uszyte są z wysokiej jakości materiału dlatego są miękkie i tak puszyste. Kolejnym kryterium wyboru jest kolor i wzór. Jeżeli Twoja córka lub wnuczka lubi proste rzeczy, podaruj jej jednokolorowy szlafrok z kapturem. A może lubi urocze motywy zwierzęce? Wybierz dla niej szlafrok z kotami lub zajączkami. Oferujemy również szlafroki dziewczęce w większych rozmiarach dla mam, aby idealnie dopasowały się do Swoich ​​córek.

Porządne szlafroki chłopięce

Chłopcy zazwyczaj preferują wygodę. Zapewni im to przyjemny i puszysty materiał. Każdy chłopiec stara się wyglądać jak tata, dlatego proponujemy chłopięce eleganckie szlafroki, w których poczują się bardziej dojrzałe. Dodatkowo w szlafroku mogą świetnie dopasować się do Swojego taty.

Szlafroki z uszami cieszą się dużą popularnością 

Słodycz i delikatność to cechy nierozerwalnie związane z małymi dziećmi. Dlatego mamy i ich malutkie dzieci tak pokochały szlafroki z kapturem do którego przyszyte są uszy. Na przykład możesz wybrać szlafrok z  uszami królika lub misia. Dzięki nim Twoje dzieci będą wyglądać i czuć się zabawnie i bardzo słodko.