Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Szlafroki męskie

Szlafroki męskie w naszej ofercie są przede wszystkim praktyczne i wykonane są z przyjemnych i chłonnych materiałów. Większość szlafroków męskich ma kaptur zapewniający wygodne suszenie włosów. Panowie rozgrzeją się nie tylko w szlafrokach frotte, ale również w puszystych szlafrokach wykonanych z bardzo przyjemnego w dotyku materiału typu lama. Kolorystyka męskich szlafroków utrzymana jest w ciemnych kolorach. Ale jeśli lubisz czysto biały szlafrok znajdziesz go również u nas

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Właściwości

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Długość

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Kaptur
Zapięcie
Rodzaj rękawów

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Marka
Cena

160,20 - 287,20

29 produkt

Szlafroki męskie dzięki nowoczesnym krojom stają się coraz bardziej popularnym i poszukiwanym rodzajem bielizny nocnej, którą mężczyźni lubią ubierać po kąpieli lub w chłodny poranek. Jeśli jesteś jednym z takich mężczyzn, to nasze wysokiej jakości szlafroki męskie lub puszyste szlafroki Lama mogą być dla Ciebie świetnym i wygodnym rozwiązaniem.

Wysokiej jakości szlafroki męskie wiodących europejskich producentów

Mężczyźni również preferują wysokiej jakości bieliznę która jest wytrzymała i długo wygląda jak nowa. Dlatego w naszej ofercie umieściliśmy szlafroki męskie najwyższej jakości, wykonane przez czołowych europejskich producentów, takich jak DKaren, Wanmar, LL itp.

Szlafroki męskie tych producentów charakteryzują się nie tylko bardzo wygodnym i wysokiej jakości materiałem, ale także krojami pasującymi do każdego mężczyzny. Szlafroki męskie, które można u nas kupić za bardzo przyjemną cenę, z pewnością doceni każdy nowoczesny mężczyzna lubiący luksus i wygodę.