Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Legginsy i spodnie ciążowe

 Wszyscy chcemy być atrakcyjni w każdym momencie życia i w każdych okolicznościach. Nie inaczej jest w okresie oczekiwania na dziecko. Nie zmieniaj stylu nawet w czasie ciąży i wybierz wygodne legginsy, które z łatwością dopasują się do rosnącego brzucha.

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Zapięcie
Opakowanie
Marka
Cena

38,00 - 245,90

ilość produktów: 12

 Odłóżcie na bok za małe, niepraktyczne spodnie. Pomyślcie o komforcie dla siebie i swojego maluszka. Poczuj się wygodnie i wyglądaj stylowo bo na to zasługujesz.

Legginsy ciążowe

Zdobycie wysokiej jakości legginsów ciążowych według własnych pomysłów jest często szaleństwem. Dlatego dla Państwa satysfakcji przygotowaliśmy szeroki wybór krojów i rodzajów legginsów ciążowych. Niektóre modele możesz także nosić po porodzie. Mamusie z wrażliwą skórą mogą zaufać naszym produktom. 

Idealny strój dla przyszłych ma

Do legginsów ciążowych, oczywiście możesz kupić inne wysokiej jakości artykuły ciążowe z naszej oferty. Są to topy ciążowe, podkoszulki, tuniki czy bluzy, które są zaprojektowane tak aby ułatwić karmienie dziecka. Do karmienia piersią dostępne są również  popularne ciążowekoszule nocne,piżamy i biustonosze. Możesz kupić także u nas majtki ciążowe. Dlaczego więc nie zrobić całej wyprawki ciążowej dla Siebie w jednym miejscu ?