Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Slipy męskie

Choć w wielu męskich szafach zadomowiły się bokserki to wciąż wysokiej jakości slipy pozostają klasycznym elementem bielizny, którego nie powinno zabraknąć u żadnego mężczyzny.

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Wzór

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Opakowanie
Marka
Cena

31,60 - 79,30

ilość produktów: 15

Slipy wykonane z nowoczesnych materiałów zdecydowanie nigdzie nie uciskają i zapewnią maksymalny komfort noszenia. Zaletą jest to, że dzięki wycięciom nie wżynają się,przy noszeniu wąskich spodni czy podczas wykonywania zajęć sportowych. Nowością są ekskluzywne slipy bezszwowe, które spełniają absolutnie wszystkie wymagania, stawiane naprawdę wysokiej jakości bieliźnie na co dzień. Są przewiewne, przyjemne dla ciała, wygodne, ale jednocześnie doskonale przylegają do ciała.

Wysokiej jakości slipy - najlepsza bielizna, wysoka wydajność.

Czeka Cię wymagający wyczyn sportowy? Wypróbuj wyjątkowe slipy bezszwowe marki Brubeck, które dzięki połączeniu najwyższej jakości bawełny, poliamidu i elastanu są idealną bielizną na najbardziej wymagające dni. Slipy bez bocznych szwów i ściągającej gumy w pasie zapewnią Ci maksymalny komfort i świetny wygląd. Docenisz ich komfort nie tylko podczas zajęć sportowych, ale i także podczas imprez towarzyskich i przyjęć oraz wszędzie tam gdzie ubierzesz wąskie spodnie.