Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Bielizna modelująca i korygująca

Oferujemy Państwu wysokiej jakości bieliznę modelującą od sprawdzonych europejskich producentów, w której zakochacie się z kilku powodów. Modelująca bielizna pomoże Ci wykreować idealną sylwetkę, dodatkowo świetnie i pewnie się w niej poczujesz dzięki wyselekcjonowanemu materiałowi z którego jest uszyta. Żeby Cię zainspirować przedstawiamy Ci instrukcje dotyczące dobru bielizny modelującej.

 

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Rodzaj materiału

Filtrovat můžete i více hodnot současně.

Efekt korygujący
Opakowanie
Marka
Cena

42,70 - 101,50

ilość produktów: 70

 Jak dobrać bieliznę modelującą?

Niezależnie od tego, czy przeszkadza Ci nadwaga, lub nadmiar skóry po porodzie czy po szybkiej utracie wagi, albo po prostu chcesz czuć się lepiej, pewniej w swoim wieczorowym stroju, polecamy  bieliznę korygującą . Przegląd modeli,  producentów bielizny i wszelkie rady podsumowaliśmy dla Ciebie w artykule -Jak dobrać bieliznę modelującą. Oto kilka kluczowych informacji, które powinieneś wiedzieć o modelującej bieliźnie przed jej zakupem. Dowiedz się również jak właściwie dbać o bieliznę.

Jak dopasować rozmiar bielizny wyszczuplającej?

Celem noszenia ściągających koszulek, gorsetów i majtek jest nie tylko dobry wygląd i dobre samopoczucie, ale także odpowiednia postawa ciała. Nie zawsze chodzi o maskowanie większego brzucha, czasami kobiety mają problem z fałdkami  w górnej części pleców pod biustonoszem lub na biodrach oraz z szerokimi udami. Wybierając bieliznę wyszczuplająca, musisz dobrze wiedzieć, w których miejscach chcesz się odchudzić i jaki odpowiedni dobrać krój. Czy to mają to być majtki z wysokim stanem lub z nogawkami, wyszczuplające body lub koszulka. Wybierz obcisłą bieliznę o numer mniejszą niż Twój zwykły rozmiar, a uzyskasz idealną sylwetkę. Dzięki silikonowym paskom bielizna przyjemnie przylega do skóry i nie podwija się. Pamiętaj ! możesz nosić bieliznę z efektem ściągania maksymalnie przez cztery dni po sobie, a następnie musisz dać odpocząć swojemu organizmowi.