Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Sześć wspaniałych wskazówek jak zawiązać pareo

Spokojne oglądanie nagrania, co można z pareo "wyczarować", to nie koniec. Mianowicie pareo nie jest tylko zwykłym plażowym szalem, a nagle potrafi się zmienić w imponującą sukienkę, kamizelkę lub spódnicę. Na pewno warto spróbować różnych wiązań. 


Načítám
Načítám

6 sposobów wiązania pareo, które musisz spróbować

  •  Wiązanie kamizelka. Z szala utwórz za pomocą wiązania dwa otwory na ręce. Powstaną w ten sposób dwa ramiączka. Takie wiązanie przypomina długą kamizelkę. 
  • Wiązanie suknia z naszyjnikiem w kształcie T z przodu. Szal przeciągnij przez plecy, poprowadź pod pachami i złap dwa górne końce do rąk.  Zwiąż je, skręć każdy w spiralę, a potem razem mniej więcej do połowy długości. Oba konce zwiąż na szyi na węzeł. Ukryj końce precyzyjnie pod powstały "naszyjnik". 
  • Wiązanie suknia z naszyjnikiem w kształcie T, z tyłu. Postępuj podobnie jak w punkcie 2, ale na plecach.  Wymaga to trochę praktyki, ale końcowy efekt jest tego warty.
  • Wiązanie suknia z naszyjnikiem w kształcie U. To wiązanie jest bardzo proste a naprawdę bardzo efektywne. Wystarczy przeciągnąć pareo przez plecy, poprowadzić je pod ramionami, oba końce na środku przewiązać i skręcić w spiralę. Na koniec wystarczy końce zawiązać na szyi. Dobrze jest również precyzyjnie ukryć końce pod "naszyjnik". 
  • Wiązanie sukienka ze stójką. Przeciągnij szal plażowy znowu przez plecy, końce skrzyżuj i zawiąż na szyi. Piękno tkwi w prostocie. 
  • Wiązanie Bielizna ELEGANTO - spódniczka. Poprowadź szal przez tyłek, naciągnij przed sobą i końce zwiąż na biodrach na kokardkę. Pod nią zwiąż kolejne dwa węzły z wolnymi końcami, które będą przypominać kokardę. W ten sposób stworzysz elegancką, marszczoną spódniczkę z kuszącym rozcięciem na jednej nodze.