Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Dopasowana piżama dla par i nierozłącznych przyjaciół

Pokaż, że jesteś nierozłączni ze swoją połówką i dopasujcie piżamy do siebie kolorystycznie i wzorzyście. Niech twoje ubrania mówią za Ciebie i powiedz światu, że umiesz się bawić. To wspaniały prezent pod choinkę, lub wspólną rocznicę ślubu.

Hitem są piżamy i koszule nocne dla par

Pasujące ubrania to hit szczególnie dla par -  coraz częściej na przyjęciach i uroczystościach rodzinnych małżonkowie lub partnerzy są ubrani w tym samym odcieniu lub wzorze. Zwykle koszula lub krawat dżentelmena i sukienka damy pasują. Para wygląda wtedy bardzo harmonijnie i wyjątkowo. Możesz tak się poczuć również w dopasowanej piżamie. Widok ciebie i twojej połowy w lustrze natychmiast poprawi ci nastrój, a twoja miłość po prostu zakwitnie.

Chcesz waszą miłość rozpieścić zrob coś co was naprawdę spoji min. dobrym pomysłem jest Wasze wspólne zdjęcie, czy też ten sam kubek czy breloczek do kluczy. Nie ograniczaj się! Idź o krok dalej - kup piżamę dla Was dwojga w tym samym wzorze i kolorze dzięki której będziecie jeszcze bardziej radośni.

Tak samo jak i szczęściu tak i miłości trzeba trochę dopomóc. Chcesz okazać swojemu partnerowi, że jest ten jedyny? Spróbuj powiedzieć mu to bez słów - dopasuj ubranie. Pamiętaj o pierwszej nocy we wspólnym mieszkaniu musi być wyjątkowo uczczona.

Ta sama piżama dla mamy, przyjaciółki, córki? Świetny pomysł

Często przyjaciele mają podobny gust - nie zastanawiaj się i także okaż swoją przyjaźń. Ten sam ubiór jeszcze bardziej Was zbliży. Pozwól twojej córce poczuć się wyjątkowo. A Twojej przyjaciółce pokarz ,że jesteś zawsze przy niej.

Wybierzcie marki TaroDonna, DN Nightwear, Passion a Italian Fashion. Bądźcie stylowe i na czasie.  

Kup koszule nocne podobne w kolorze lub pokombinuj ze krojem. Niektóre piżamy mają również wariant dla kobiet w ciąży. Aby uzyskać inspirację do pogodzenia mamy, taty i dzieci, przeczytaj nasz artykuł w Poradni.