Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Szlafroki dla małych i większych pociech

Długo czekaliśmy na ciekawą nową kolekcję szlafroków dziecięcych. Największym zaskoczenie było, gdy zobaczyliśmy je na własne oczy. Puszyste szlafroki są przyjemnie ciepłe, miękkie w dotyku, a dzieci czują się w nich naprawdę dodrze. Dodatkowo szybko się zagrzeją i długo będą czuć przyjemne ciepło np. Podczas wieczornego wylegiwania się, kiedy nie chcą szybko iść spać.

Dzieci uwielbiają szlafroki z uszami

Szlafrok Bunny różowy

Każdy dobry szlafrok dziecięcy powinien mieć kaptur,to oczywiste. Ale to, co naprawdę kochają dzieci, to słodkie uszy. Nie tylko świetnie wyglądają na dzieciach, ale są świetnym ubraniem nadającym się do zabawy. Granie zwierzaczka jest znacznie lepsze jak się można za niego przebrać. Zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność dzieci i jest niezwykle ważna dla ich rozwoju. Daj im szansę na zabawę, dając im szlafrok z uszami, w których będą błyszczeć. Szlafroki dla dzieci są wyposażone w pasek i ozdobione ulubionym wzorem zwierząt.

U dziewcząt dominują jednorożece, serca i zwierzęta

Szlafrok z jednorożcem

Które dziecko nie znałoby popularnych bajek ? Cóż za radość może sprawić szlafrok z ulubionym bohaterem, takim jak jednorożec. 

Serca i róż - idzie w parze. Dziewczyny świetnie wyglądają i bardzo dbają o wzory i kolory. Wzory zwierzęce to sowa, pluszowy miś, zając i kot. U nas z pewnością każdy przedszkolak, uczennica i młoda dama znajdzie coś dla siebie.

Chłopcy chcą pokazać swoją odwagę

Chłopięcy szlafrok Matys

Młodych i starszych chłopców łączy zwykle jedno - lubią pokazywać swoją odwagę i siłę. Ducha walki w z pewnością wzmocni w nich szlafrok z piłkarzem lub niedźwiedziem. W jednokolorowym szlafroku mogą poczuć się bardziej dorośli. Podaruj swojemu dziecku to co kocha, pozwól mu pokazać to co lubi i kim jest. Szlafrok to nie byle jakie ubranie, symbolizuje domowy komfort i wygodę.

Szlafrok i piżama będą świetną parą

W naszej ofercie znajdziesz również zaktualizowaną ofertę piżam i koszulek dziecięcych. W dziale piżamy znajdziesz piżamy dziewczęce i chłopięce od 86 do 164. W dziale koszul dostępne są dziewczęce koszulki od 104 do 158. Zaletą jest to, że mama i córka lub tata i syn mogą mieć taką samą piżamę .

Vaše Jarka z ELEGANT.cz