Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Najpiękniejszy frotowy szlafrok dla babci: Hannah

Bielizna, która nie szkodzi Twojej skórze

Cztery wnuczki. To moja odpowiedź na pytanie bliskich: "Co takiego robisz wieczorami w domu?" Nic nie sprawia mi tyle radości co spędzanie czasu z moimi małymi dziewczynkami. A kiedy nie zajmuję się nimi, wypełniam swój czas na przykład robieniem na drutach ciepłych skarpetek, żeby nie było im zimno w stopy. Zawsze wybieram wysokiej jakości wełnę, ponieważ moje wnuczki niestety odziedziczyły po mnie bardzo wrażliwą skórę. W przeszłości ciągle czułam się skrępowana nieprzyjemnymi minami podczas noszenia bielizny ze sztucznych materiałów, która powodowała moje problemy skórne. Dzięki pracy w magazynie ELEGANTO znalazłam mnóstwo pięknych rzeczy, które nie szkodzą mojej skórze i nie powodują żadnych problemów skórnych. Teraz tutaj kupuję także dziecięce piżamy  dla moich wnuczek. Masz podobne problemy? W takim razie mam dla ciebie świetną wskazówkę!

Szlafrok z czystej bawełny naprawdę istnieje

Z czystym sercem mogę powiedzieć, że naprawdę kocham szlafrok Hannah i już rozumiem, dlaczego wybiera go tyle naszych klientek. Nigdy bym nie pomyślała, że uda mi się kupić frotowy szlafrokktóry by nie podrażniał mojej skóry i do tego wykonany był ze 100% bawełny. Wybierałam spośród przepięknych 7 wariantów kolorystycznych, ale w końcu rzucił mi się w oko kolor bordowy, który spodobał się też mojemu mężowi. Co więcej dostępny jest w rozmiarze aż do 4XL, w związku z czym nie musiałam się martwić, że szlafrok by mi nie spasował. No a wisienką na torcie jest subtelny haft dmuchawca na dekolcie. Dzięki niemu szlafrok nie wygląda jednokolorowo i nudnie, co bardzo mi się podoba. 

Jeśli szlafrok, to tylko firmy Dorota

Najpierw marka Dorota wydawała mi się nieznana i niesprawdzona. Teraz już jednak wiem, że to gwarancja wysokiej jakości szlafroka. Po dobrych doświadczeniach kupiłam także mojemu mężczyźnie frotowy szlafrok męskiA dla wnuków wyszukałam już kilka dziecięcych szlafroków, które na pewno kupię, gdy tylko trochę dorosną. Jestem zadowolona z marki Dorota, głównie z wysokiej jakości materiałów, których używa do produkcji, ale także z wykonania szlafroków. Nigdy nie zdarzyło mi się, by te szlafroki się rozerwały jakoś czy postrzępiły. Nie mogę doczekać się Świąt Bożego Narodzenia, aż będę mogła wszystkich moich bliskich obdarować jakimś pięknym szlafrokiem. 

Twoja Ewa z ELEGANTO. Pl

Następnym razem moja koleżanka Ewa omówi damski kombinezon do spania

eva
Načítám