Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

5 rzeczy, które koniecznie potrzebuje panna młoda

Najnowsze trendy w modzie ślubnej wyraźnie nakazują, by nie unikać kolorów, ale jednocześnie zachować wyjątkowość i powagę danej chwili poprzez akceptowanie tradycji. Chociaż Vera Spinarova śpiewa: "Chciałabym raz być cała w bieli", nie musisz wcale się tym kierować. Hitem tego roku jest suknia ślubna z odcieniem zieleni, różu, niebieskiego, lawendy albo brązu. 

Śnieżną biel sukni zastąpi biała bielizna i pończochy

Doskonała biel przynosi małżeństwu czystość i harmonię. Dobrze jest kupić białą bieliznę, rajstopy samonośne lub inne dodatki. Bielizna czy dodatki musi jednak pasować do siebie. Dlatego wybieraj raczej komplety bielizny, a przy wyborze biustonosza weź pod uwagę krój sukni ślubnej, dekolt. Jeśli spodobała Ci się suknia bez gorsetu, zastanów się czy nie założyć majtek korygujących lub wyszczuplającej halki.

Biały symbol dobrze będą reprezentować też ulatujące w górę gołąbki, opadające przy wyjściu z urzędu czy kościoła płatki kwiatów albo zaprzęg koni z bryczką. W szlachetną biel może być przystrojony cały weselny stół. 

Rajstopy Allure
Biustonosz Clara

Podwiązki nierozerwalnie łączą się ze ślubem.

Niebieski kolor jest symbolem wierności. Większość pań młodych nie zastanawia się dużo nad niebieskim symbolem i sięga po podwiązkę. Podwiązki są symbolem szczęścia już same w sobie, więc nie można o nich zapomnieć. Tradycją jest, że jako coś nowego i niebieskiego, pani młoda dostaje od druhen właśnie podwiązkę. Często ubiera dwie. Jedną zatrzymuje, drugą podwiązkę według zwyczaju otrzyma panna lub kawaler. 

Podwiązki ślubne

Podwiązka czy klejnot, który miała na swoim ślubie babcia, reprezentują kolejne tradycje

Każda pani młoda powinna pamiętać też o tym, by mieć na sobie coś starego. W ten sposób symbolicznie żegna się ze starym dotychczasowym życiem. W niektórych rodzinach może to być podwiązka, którą dostaje się w spadku jako pamiątkę szczęśliwych chwil, ale często chodzi o rodzinny skarb, klejnot. Równie dobrze może chodzić o coś pożyczonego. Jednak osoba darująca powinna być szczęśliwą mężatką, żeby szczęście to okazało się skuteczne, przeszło na obdarowaną. 

Biała luksusowa bielizna urozmaici noc poślubną

Coś nowego będzie Ci przypominać, że właśnie przeżywasz początek czegoś nowego i wkraczasz w nowe życie. Ze spełnieniem tej tradycji panie młode nie mają żadnego problemu. Pamiętać powinny jednak o tradycji nocy poślubnej i zaopatrzyć się w nową, pociągającą luksusową koszulkę i bieliznę. Z pewnością sprawią radość panu młodemu satynową lub koronkową koszulką, czy też ulubionym kompletem z pasem do pończoch, wszystko w kolorze czystej bieli. 

W podróż poślubną weź ze sobą pociągającą koronkową bieliznę i luksusowe koszulki

Bez miesiąca miodowego ślub i wesele nie byłyby kompletne. Zaopatrzyć się w nową bieliznę w podróż poślubną to wspaniały pomysł, który zapewni Ci dobry start w małżeństwie. Postaw na satynowe koszulki i komplety, koronkowe koszulki i piżamy, kuszące biustonosze, figi i pasy do pończoch. Przyda Ci się z pewnością także wytworny damski szlafrok. 

Načítám
Satynowa piżama Doris

Twoja Jarka z ELEGANTO.pl