Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Nowa motywacja do ćwiczeń: legginsy i biustonosze fitness.

Brakuje Ci motywacji do ćwiczeń? Zaopatrz się w zupełnie nowy strój fitness. Legginsy fitness firmy Lorin mają jedną niepozorną zaletę, o której może nie wiedziałaś - swym krojem celują w rejon pośladków. Dzięki nim będziesz mieć tyłek marzeń. 

Biustonosz Izzy
Biustonosz Suzanne
Legginsy Arden
Top fitness Aida

Kiedy marka Lorin inspiruje

 Na marce Lorin możesz polegać. Nie pominie niczego, co podczas ćwiczeń możesz potrzebować. Produkty tej marki wykonane są za pomocą technologii Kol-sport lub LYCRA® SPORT. Są odpowiednio elastyczne, wytrzymałe i idealnie odprowadzają pot. Design fitness kolekcji jest świeży, pomysłowy i ma ten swój słynny status. 

Nie chodzi tu o żadne modowe rewolucje, ale z drugiej strony nie brakuje im wcale dynamicznej iskry. Produkty marki Lorin możesz z łatwością dopasować kolorystycznie i nie musisz bać się w nich wyjść na zewnątrz. Bezpieczeństwo zapewnią Ci dobrze widoczne, neonowe elementy. 

Biustonosz, który efektownie koryguje, to ten najlepszy.

Biustonosz fitness przeznaczony do trudnych ćwiczeń fizycznych musi biust dobrze utrzymać. Bez niego ćwiczenia mogą stać się raczej koszmarem i bolesnym doświadczeniem. Biustonosze Katy i Suzanne pozostają niewzruszone na miejscu, dlatego gorąco je polecamy do ćwiczeń. 

Mają jednak jeszcze trzy inne zalety: zapięcie na haftki, regulowane ramiączka i neonowe jaskrawe elementy. Najlepszą rzeczą jest właśnie zapięcie. Po ćwiczeniach ściągniesz biustonosz z łatwością w ciągu dwóch sekund a to spora ulga. 

Biustonosz Suzanne
Biustonosz Katy

Jarka z ELEGANTO. pl