Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Zaskocz ją na Dzień Kobiet i spraw, że będzie szczęśliwa.

Każda kobieta mogłaby opowiedzieć swoją historię o tym, jak często trudno jest pogodzić troskę o rodzinę, gospodarstwo domowe, dzieci i męża. Do tego wszystkiego dołożymy burze hormonów i już więcej nie trzeba mówić. Zarówno dzisiaj jak i każdego dnia każda kobieta chciałaby usłyszeć podziękowania za wszystko co robi i czuć wsparcie swojego mężczyzny. Ale rzeczywistość jest czasami inna. Pamiętajcie! Dzień Kobiet to świetna okazja na podziękowanie Kobietom za pracę, za ich opiekę i troskę , za to, że po prostu są.

Słowa podziękowania, kwiat i koszulka to super trójkaMiędzynarodowy Dzień Kobiet przypadający na 8 marca obchodzony jest od ponad 100 lat. Ten dzień to świetna okazja, by okazać żonie miłość i podziękować mamie i każdym innym kobietom w Twoim życiu. Tradycyjne prezenty to kwiat, który z pewnością ucieszy każdą kobietę, ale wspaniałe prezenty są w szczególności te trwałe. Co może bardziej ucieszy kobietę niż piękne ubrania?  Ciężko powiedzieć ;)

Zastanawiasz się, jakie "ubranko" dać swojej ukochanej ? Uwierz, że najlepszym wyborem będzie luksusowa koszulka. Mamy koszulki koronkowe i satynowe w rozmiarach od XS do 5XL.

Chcesz wiedzieć, jak schlebiać kobiecie? Jeśli jest piękna, powiedz jej, że jest mądra, jeśli jest mądra, powiedz jej, że jest piękna, a jeśli nie jesteś pewien, powiedz jej, że schudła.Nie możesz się zdecydować którą koszulkę wybrać? Nie jesteś w tym sam. Doradzimy Ci.

 Poświęć trochę czasu na przygotowane przez nas pytania, i zastanów się na odpowiedziami, to ułatwi Ci zakupy. Odpowiedzi poprowadzą Cię do wyboru koszulki.

Jaki kolor lubi Twoja kobieta? Biały, beżowy, niebieski, czarny, czerwony czy różowy?

Woli satynową koszulę lub koszulę z wiskozy?

Woli ramiączka lub rękawki?

Lubi nosić kwiatowe wzory lub monochromatyczne koszulki?

Jeśli lubi być na czasie, nie przegap naszych nowości. Są to zestawy luksusowych koszulek i stringów marki Casmir oraz satynowe koszulki Excellent Beauty.