Wyszukiwanie

Zaloguj się

Zresetuj hasło

Jestem tu po raz pierwszy i chcę zarejestrować

Szlafroki chłopięce

Wszyscy chłopcy, zarówno starsi, jak i młodsi docenią wygodę. Zadbaj więc o dobór materiału przy wyborze szlafroka. Oferujemy szlafroki chłopięce wykonane w 100% z poliestru, które posiadają krótkie i gęste włosy, dzięki czemu są maksymalnie przyjemne dla skóry i zapewniają prawdziwy komfort. Szlafrok można wykorzystać np. po kąpieli na basenie lub w dowolnym innym czasie podczas leniuchowania. Polecamy szlafroki jako prezent na urodziny lub święta. 

Czytaj dalej
Filtr
Rozmiar
Kolor

Właściwości

Rozmiar
Kolor

Filtrovat můžete i více barev současně.

Kaptur
Marka
Cena

126,90 - 158,60

ilość produktów: 16

Oferujemy rozmiary 86-158, więc znajdziesz odpowiedni rozmiar dla małych chłopców i nastolatków. Szlafroki chłopięce mają kaptur, wykonany z tego samego miękkiego materiału co reszta szlafroka. Dodatkowo posiadają kieszenie oraz pasek, dzięki czemu mogą zawiązać szlafrok dokładnie według swoich potrzeb. Oferujemy szlafroki od czołowych europejskich producentów, takich jak L&L czy Dorota.

Modne trendy w świecie szlafroków chłopięcych

Chłopcom z pewnością spodobają się piękne kolory, które mamy w ofercie tj. stylowy niebieski czy elegancki szary kolor. Młodszych chłopców zafascynuje szlafrok z uszami, w którym będą wyglądać jeszcze zabawniej. Dla starszych chłopców świetnym wyborem będzie jednokolorowy szlafrok z aplikacją np. z piłką nożną, koalą lub łódką. Nastolatkom spodobają się szlafroki o bardziej eleganckim stylu z elementami bardzo podobnymi do męskich szlafroków m.in szlafroki  jednokolorowe.

Wybierzcie piękny prezent

Każdy chłopiec, niezależnie od wieku, chce być taki jak jego tata. Możesz dopasować szlafroki chłopięce do męskich i kupić szlafrok dla ojca i syna. Stworzysz idealną dwójkę. Możesz także dopasować rodzeństwo w podobnych szlafrokach ,na pewno da im to dużo radości.